7. Parada Klasyków w Kraśniku

7. Parada Klasyków w Kraśniku



Z ogromną radością mogliśmy być częścią 7. Parady Klasyków w Kraśniku. Dziękujemy Organizatorom (Federacja Zmotoryzowanych oraz STF Tomasz Franc) za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.


To była prawdziwa parada pełna kolorów (i okazja do #colorhunting), motoryzacyjnych perełek, pozytywnej energii i uśmiechów.
Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas tak blisko lokalnej społeczności - rozmawiać z Wami, spotykać się, poznawać i wspólnie przeżywać tak piękne chwile. Spotkaliśmy też wiele sław, jak Joanna Kulig, Ewa Błaszczyk i Mirosław Hryniewicz.


Tegoroczna edycja po raz kolejny pokazała, że pasja może iść w parze z ważnym przesłaniem, a wspólne inicjatywy mają ogromną wartość.
Dziękujemy za każde miłe spotkanie, serdeczne słowo i wspólnie spędzone chwile. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń - i oczywiście na następnej Paradzie!

zdjęcia: Organizatorzy

ZNAJDZIESZ NAS TEŻ TUTAJ

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej z siedzibą w Kraśniku, przy Ogrodowa 5, 23-200 Kraśnik, wpisany przez Sąd Rejonowy w Lublinie do rejestru przedsiębiorców
pod numerem KRS 0000087630, NIP 715-00-00-092


Copyright © 2024 Bank Spółdzielczy Ziemi Krąsnickiej w Kraśniku | Projekt i wykonanie WGB-Group